Adli Bilişim Hizmetleri

Teknolojik gelişmeler kurum, kuruluş ve bireylere birçok fayda sağlarken, suçlularında bu teknolojileri kullanması kaçınılmazdır.

Bu kapsamda karşılaşılan her türlü bilişim suçu Adli Bilişim Mühendislerimiz tarafından tespit edilir. Tespit edilen deliller adli bilişim laboratuvarında incelenir ve analiz edilir. Analizi neticesinde raporlandırılır.

Bilirkişi Raporu
Adli olaylarda gerekli duyulan hukuki ve teknik incelemeler hukuki deneyime sahip mühendislerimizle bilirkişi raporları yazmaktayız.
Uzman Mütaalası
Siber dünyada meydana gelen anomali olaylar neticesinde adli ve idari tahkikatlarda talep edilen uzman mütalaasını yazmaktayız.
Elektronik Delil İncelemesi
Son yıllarda dijital materyallerdeki çeşitliliğe uyum sağlayarak tüm veri depolama makine ve bunların teçhizatları üzerinde elektronik delil inceleme, analiz ve raporlandırılması hizmetini vermekteyiz.
Veri Kurtarma
Her türlü sabit ve taşınabilir disk, cep telefonu, USB bellek, hafıza kartı ve diğer veri depolama aygıtlarından silinen ya da erişilemeyen verileriniz profesyonel veri kurtarma ekibimiz tarafından kurtarılabilir.